ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅମୃତା ଫଡ଼ନବୀସଙ୍କୁ ଦିଆଗଲା ‘ୱାଇ ପ୍ଲସ୍‌’ ସୁରକ୍ଷା

0

ମୁମ୍ବାଇ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡ଼ନବୀସଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅମୃତା ଫଡ଼ନବୀସଙ୍କୁ‘ୱାଇ ପ୍ଲସ୍‌’ ସୁରକ୍ଷା | ବିଷ୍ଣୋଇ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ରୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ପାଇବା ପରେ ବଲିଉଡ୍‌ ସୁପର୍‌ଷ୍ଟାର୍‌ ସଲ୍‌ମାନ୍‌ ଖାଁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ‘ୱାଇ ପ୍ଲସ୍‌’ ସୁରକ୍ଷା ଦିଆଯାଇଛି | ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟକ ସିଦ୍ଧୁ ମୋସେୱାଲାଙ୍କ ହତ୍ୟା ପଛରେ ଥିବା ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ଣୁ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ଧମକକୁ ଦର୍ଶାଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ Y + କୁ ଉନ୍ନୀତ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ୟରାତ୍ରି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି।

ଡେପୁଟି ସିଏମ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନାଭିସଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅମୃତା ଫଡନାଭିସଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଧମକ ଧାରଣା ଆକଳନ କରିବା ପରେ ସେହିଭଳି କଭର ଦିଆଯାଉଛି। ଏହାର ଅର୍ଥ ବିଭିନ୍ନ ସିଫ୍ଟରେ ଚାରିଜଣ ସଶସ୍ତ୍ର ରାକ୍ଷୀ ଏହି ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ସୁରକ୍ଷା କରିବେ | ସଲମାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ନିୟମିତ ସୁରକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି।ଦିଆ ଯାଇଥିବା ହତ୍ୟା ଧମକ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବା ପରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପୁଲିସର ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ ନିରାପତ୍ତା ଶାଖା ଉପରୋକ୍ତ ନି‌ଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣ କରିଛି।ସେହିପରି  ସଲ୍‌ମାନ୍‌ଙ୍କ ପାଖରେ ସଦାସର୍ବଦା ୨ଜଣ ସଶସ୍ତ୍ର ପ୍ରହରୀ ତାଙ୍କ ସହିତ ରହିବେ। ଏହାଛଡ଼ା, ଅହର୍ନିଶ ତାଙ୍କ ବାସଭବନ ପରିସରରେ ଆଉ ୨ଜଣ ପ୍ରହରୀ ରହିବେ।