ବିଜେପି ନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବଢ଼ିଲା ବିବାଦ , ଜନ୍ମଦିନରେ ପୋଲିସ କଲା ଜେରା

ଅଭିନେତା ତଥା ବିଜେପି ନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ମୁସ୍କିଲ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଆଜି ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ କୋଲକାତା ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

0

(ମୁମ୍ବାଇ) : ଅଭିନେତା ତଥା ବିଜେପି ନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ମୁସ୍କିଲ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଆଜି ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ କୋଲକାତା ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ବିବୃତ୍ତିକୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିପାରେ।

 

ଥୁନ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ରୁଜୁ ଏଫଆଇଆରକୁ ରଦ୍ଦ କରିବାକୁ କ୍ୟାଲକାଟା ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ କୋର୍ଟ ତଦନ୍ତକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ଜରିଆରେ ମିଥୁନଙ୍କୁ ଜେରା କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ସେ ପ୍ରଚାର ବେଳେ ଏକଦା କହିଥିଲେ ଯେ ‘ମାରିବି ଏଠି, ମୃତଦେହ ସିଧା ପଡ଼ିବ ଶ୍ମଶାନରେ।’ ଏହାସହ ସାପର ଗୋଟିଏ ଦଂଶନରେ ତୁମେ ଫଟୋ ହୋଇଯିବ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ନିର୍ବାଚନ ପରେ ରାଜ୍ୟରେ ହିଂସା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ଯେଉଁ ସଭାରେ ମିଥୁନ ଏଭଳି ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ ସେହି ସଭାରେ ଖୋଦ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ଅଭିଯୋଗକୁ ଖାରଜ କରିବାକୁ ମିଥୁନ ହାଇକୋର୍ଟରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ କି ସଭାରେ ସେ କେବଳ ତାଙ୍କ ସିନେମାର ସଂଳାପ କହିଥିଲେ । ଏହା କାହାକୁ ଆକ୍ଷେପ କରି ସେ କହି ନଥିଲେ ।