ହଲିଉଡରେ ନଜର ଆସିବେ ନୀରଜ ଚୋପ୍ରା?

0

ମୁମ୍ବାଇ: ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ୨୦୨୦ ରେ ଭାରତ ପାଇଁ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଜିତିଥିବା ନୀରଜ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି ଜ୍ଝ କ୍ରୀଡା ଜଗତରୁ ପ୍ରଥମେ ବିଜ୍ଞାପନ ଜରିଆରେ ଆକ୍ଟିଂ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ରଖିଥିବା ନୀରଜ ଏବେ ହଲିଉଡ ମୁହାଁ ହୋଇଛନ୍ତି। ତେବେ ‘ୱାକାଣ୍ଡା ଚିରକାଳ’ରେ ନୀରଜ ଚୋପ୍ରାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ନଭେମ୍ବର ୧୧ ରେ ମଲ୍ଟିପଲ୍ସରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ନୀରଜ ଚୋପ୍ରା ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ବ୍ଲାକ୍ ପାନ୍ଥରର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସିରିଜ୍ ୱାକଣ୍ଡା ଚିରକାଳର ଟିଜର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନେ ଦେଖିବା ପରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର୍ ଧରିଛି। ଏହି ଆଥଲେଟ୍ ଜଣକ ‘ୱକାଣ୍ଡା ଫର୍‌ଏଭର୍‌’ର ଲଢ଼େଇରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମାର୍ଭେଲ ଷ୍ଟୁଡିଓ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ନୀରଜ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଏକ ନୂତନ ବିଜ୍ଞାପନ ଭିଡିଓ ଏହାର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ସେୟାର କରିଛି। ଭିଡିଓରେ ନୀରଜ କଳା ରଙ୍ଗର ଆଥଲେଟିକ୍ କପଡା ପିନ୍ଧିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଫିଲ୍ମ ବ୍ଲାକ୍ ପାନ୍ଥର୍‌: ୱକାଣ୍ଡା ଫର୍‌ଏଭର୍‌ର ପୋଷ୍ଟରରେ ନୀରଜ ଜାଭ୍‌ଲିନ୍ ଥ୍ରୋ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ନୀରଜ ନିଜ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ଯାତ୍ରାର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଥିବାରୁ ବହୁତ ଖୁସି, ମୁଁ ପ୍ରକୃତରେ ଖୁସି ଯେ ମୁଁ ଏହି ଯାତ୍ରାର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇପାରିବି ଏବଂ ‘ବ୍ଲାକ୍ ପାନ୍ଥର୍’ ପରି ଆଶା କରୁଛି ଯେ ମୁଁ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବି। ସେମାନେ ଯେପରି ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନ କେବେ ଛାଡି ନାହିଁ ସେଥିପାଇଁ ପ୍ରେରିତ କରିବି। ତେବେ ହିନ୍ଦୀ, ଇଂରାଜୀ, ତେଲୁଗୁ ଓ ତାମିଲ ଭାଷାରେ ଆସନ୍ତା ନଭେମ୍ବର ୧୧ ତାରିଖରେ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ୱର୍ଲ୍ଡ ୱାଇଡ୍ ରିଲିଜ ହେବ। ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନୀରଜ ଚୋପ୍ରା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ। କିନ୍ତୁ ଏନେଇ କୌଣସି ଅଫିସିଆଲ୍ ଆନାଉନ୍ସମେଣ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ।