ଶନିବାର ଆମେରିକା ଗସ୍ତ କରିବେ ସାଉଥ୍‌ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତ

ସାଉଥ୍‌ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତ ଶନିବାର ଆମେରିକା ଗସ୍ତ କରିବେ। ରୁଟିନ ମେଡ଼ିକାଲ୍‌ ଚେକ୍‌ଅପ୍‌ ପାଇଁ ଆସନ୍ତା ଶନିବାର ଆମେରିକା ଯାଉଛନ୍ତି ରଜନୀକାନ୍ତ। ତେବେ କରୋନା ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ରଜନୀକାନ୍ତ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କଠାରୁ ଅନୁମତି ମାଗିଥିଲେ,

0

(ମୁମ୍ବାଇ) : ସାଉଥ୍‌ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତ ଶନିବାର ଆମେରିକା ଗସ୍ତ କରିବେ। ରୁଟିନ ମେଡ଼ିକାଲ୍‌ ଚେକ୍‌ଅପ୍‌ ପାଇଁ ଆସନ୍ତା ଶନିବାର ଆମେରିକା ଯାଉଛନ୍ତି ରଜନୀକାନ୍ତ। ତେବେ କରୋନା ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ରଜନୀକାନ୍ତ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କଠାରୁ ଅନୁମତି ମାଗିଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଏବେ ମିଳିଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ରଜନୀକାନ୍ତ ଶନିବାର ଦିନ ଆମେରିକାରେ ତାଙ୍କର ମେଡିକାଲ ଚେକ୍ଅପ୍‌ କରାଇପାରିବେ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ରଜନୀକାନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବିମାନ ଯୋଗେ ଆମେରିକା ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ କିଡନୀ ସର୍ଜରୀ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଥିବା ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆମେରିକା ଯାଉଛନ୍ତି। ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଜ୍ବାଇଁ ଅଭିନେତା ଧନୁଷ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଆମେରିକାରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ସେଠାରେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଡାକ୍ତରୀ ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ରଜନୀକାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଜ୍ୱାଇଁଙ୍କ ସହ ରହିବେ। ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ପରିବାରର କିଛି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆମେରିକା ନେଉଛନ୍ତି।