ମନି ଲଣ୍ଡରିଂ ମାମଲାରେ ଶିବସେନା ସାଂସଦ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବର୍ଷା ରାଉତ ଇଡିରେ ହାଜର

0

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମନି ଲଣ୍ଡରିଂ ମାମଲାରେ ଶିବସେନା ସାଂସଦ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବର୍ଷା ରାଉତ ଇଡି କାର୍ୟ୍ୟାଳୟରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ। ପତ୍ରା ଚାଲ୍ ସ୍କାମରେ ଅଭିଯୋଗର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ଶିବସେନା ସାଂସଦ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବର୍ଷା ରାଉତଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଇଡି ଡକାଇଥିଲା। ଇଡି ଅଧିକାରୀମାନେ ଶନିବାର ଶ୍ରୀମତୀ ରାଉତଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବେ। ଇଡି ପତ୍ରା ଚାଲ ଜମି ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ଇଡି ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବାର କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଇଡି କହିଛି ଯେ ଯେଉଁ ମାମଲାରେ ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।
ବାସ୍ତବରେ, ଶ୍ରୀ ରାଉତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ୧.୦୬ କୋଟି ଲାଭ ପାଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଏଜେନ୍ସି ଦାବି କରିଛି। ଯାହା ପୂର୍ବରୁ ଦାବି କରାଯାଇଥିବା ୮୩ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥିଲା । ଏଥି ସହ ଶିବସେନା ସାଂସଦ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ରାଜନୈତିକ ଏଜେଣ୍ଡା ଭାବରେ ଜଡିତ କରାଯାଇଛି। ରାଜନୈତିକ ଏଜେଣ୍ଡେଟା ବ୍ୟତୀତ ଏହା ଆଉ କିଛି ନୁହେଁ ବୋଲି ଶ୍ରୀ ରାଉତ କହିଥିଲେ। ସେ ଜଣେ ହୃଦ ରୋଗୀ ବୋଲି କହି ରାଉତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁମତି ନାହିଁ। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାଧୀନତା ଛଡାଇ ନିଆଯାଉଛି ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।