ହକି ବିଶ୍ବକପ୍‌ ପାଇଁ ନବୀନଙ୍କ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ରଖି ଓଡ଼ିଶାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ତାମିଲନାଡୁ କ୍ରୀଡ଼ା ମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧୟାନିଧି ଷ୍ଟାଲିନ୍

0

ଭୁବନେଶ୍ୱର : ତାମିଲନାଡୁର ଯୁବ କଲ୍ୟାଣ ତଥା କ୍ରୀଡ଼ା ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦୟାନିଧି ଷ୍ଟାଲିନଙ୍କ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନିମନ୍ତ୍ରଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ହକି ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୨୩ ପାଇଁ ଓଡିଶାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି |ବିଧାୟକ ପ୍ରଣବ ପ୍ରକାଶ ଦାସଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଉଦୟାନିଧି ଷ୍ଟାଲିନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରାଯାଇଥିଲା।ଏହି ଅବସରରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଅତନୁ ସାବ୍ୟାସାଚି, ବିଧାୟକ ପ୍ରଣବ କୁମାର ବାଲାବନ୍ତରାୟ, ଅନନ୍ତ ନାରାୟଣ ଜେନା ଏବଂ ସୁଜନ୍ତ ରାଉତ; ବିଏମସି ମେୟର ସୁଲୋଚାନା ଦାସ ଏବଂ ଓଡିଶା ବିଲଡିଂର ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ତଥା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ନିର୍ମାଣ ଶ୍ରମିକ କଲ୍ୟାଣ ବୋର୍ଡ ଶ୍ରୀମୟୀ ମିଶ୍ର ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁଯାଉଛି ଭାରତ ଏବଂ ୱେଲ୍ସ | ଉଦ୍ଧୟାନିଧି ଷ୍ଟାଲିନ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭାବେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ।

ରାତି ୭ଟାରେ କଳିଙ୍ଗରେ ହେବ ମ୍ୟାଚ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ବସି ଭାରତ ଓ ୱେଲ୍ସର ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବେ ଏବଂ ହକି କ୍ରେଜ୍‌କୁ ପାଖରୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ ।ସୂଚନାନୁସାରେ , କ୍ରମାଗତ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଓଡିଶା ଆୟୋଜନ କରୁଥିବା ହକି ବିଶ୍ୱକପକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ସମସ୍ତ ରାଜ୍ୟର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଛନ୍ତି।