ବଲିଉଡ ମେଗାଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଆଜି ୫୫ ତମ ଜନ୍ମ ଦିନ

0

ମୁମ୍ବାଇ : ୫୫ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପାଦ ଥାପିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ମେଗାଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର। ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଅନେକ ଶୁଭେଛା ଓ ଶୁଭକାମନା । ବଲିଉଡ଼ ଖିଲାଡ଼ି ଷ୍ଟାର୍ ସବୁବେଳେ ନିଜ ଫିଟନେସ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ସେ ୧୯୯୧ ମସିହାରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୌଗନ୍ଦ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରି ମାତ୍ର ୩୧ ବର୍ଷରେ ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ ଦେଖାଇଥିଲେ। କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭରୁ ହିଁ ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ତେବେ ପରେ ତାଙ୍କର କିଛି ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କାମ କରି ନଥିଲା।କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ହିଟ୍ ପରେ ହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଭେଟି ଦେଇଛନ୍ତି।

ପୁଣି ସେ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଅନ୍ୟତମ ବ୍ୟବସାୟିକ ସଫଳ ଅଭିନେତା । ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଏବଂ ସ୍ମରଣୀୟ ଅଭିନୟର ଏକ ଲମ୍ବା ତାଲିକା ଧାରଣ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ସିନେଫାଇଲ୍ ଦ୍ୱାରା ଅତ୍ୟଧିକ ସମ୍ମାନିତ।ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଅନୁଶାସନ ପାଇଁ ସେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ, ଅକ୍ଷୟ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରି ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ମାସଗୁଡିକ ପାଇଁ ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଧାଡି ହୋଇ ରହିଛି। ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ଅଛି ତାଙ୍କର ୫ ଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର। କଟପୁଟଲିର ଟ୍ରେଲର ଲଞ୍ଚରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି।

ଏହି ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି ଗୋର୍ଖା, ବଡେ ମିଆଁ ଛୋଟେ ମିଆଁ, ସେଲ୍ଫି, ରାମ୍ ସେତୁ। ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟରୁ କଟପୁତ୍ଲି ରିଲିଜ୍ ହୋଇ ସରିଛି।ସେ କଟପୁତ୍ଲି ଫିଲ୍ମରେ ନିଜର ନିଖୁଣ ଅଭିନୟର ପରିଚୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମକୁ ଭଲ ପଏଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି। ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ଥିବା ଫିଲ୍ମ ଗୋର୍ଖାରେ ଭାରତୀୟ ସେନାର ଗୋର୍ଖା ରେଜିମେଣ୍ଟର କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅଧିକାରୀ ମେଜର ଜେନେରାଲ୍ ଇଆନ୍ କାର୍ଡୋଜୋ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।