ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ ଦେଲେ ବିରାଟ, ଫୋଟ ଭାଇରଲ

0

ମୁମ୍ବାଇ: ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଆଜିକାଲି ଆଇପିଏଲରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ତେବେ ଚଳିତ ବର୍ଷର ଆଇପିଏଲରେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଜିନିଷ ନୂଆ ଅଟେ | ସେ ଆଉ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଅଧିନାୟକ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆଇପିଏଲରେ ଜଣେ ଅଧିନାୟକ ନୁହେଁ ବରଂ ଜଣେ ଖେଳାଳି ଭାବରେ ଖେଳୁଛନ୍ତି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବିରାଟଙ୍କ ପାଇଁ ଏସବୁ ସହଜ ନୁହେଁ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ଏହା ତାଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ ନିଜ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିନାହିଁ |ତେବେ ଆଇପିଏଲର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ ଚମତ୍କାର ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବା ବେଳେ ସେ ଅପରାଜିତ ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ। ତେବେ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗସଙ୍କ ହାତରୁ ଆରସିବି ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲା।

ବୁଧବାର ଦିନ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ଆରସିବି ଲିଗ୍ ର ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ବିରାଟ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଏକ ଫୋଟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଉଭୟ ବିରାଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ବହୁତ ଖୁସି ଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ସେଲଫି ମୋଡରେ ନିଆଯାଇଥିବା ଫୋଟର କ୍ୟାପସନରେ ବିରାଟ ଏକ ହାର୍ଟ ଇମୋଜି ଦେଇଛନ୍ତି | ତେବେ ଫୋଟଟି ଆରସିବିର ଅଫିସିଆଲ୍ ହୋଟେଲରେ ଉଠାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ବିରାଟ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଅର୍ଥାତ୍ ପତ୍ନୀ ଅନୁଷ୍କା ଏବଂ ଝିଅ ଭାମିକାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବାୟୋ ବବୁଲରେ ଅଛନ୍ତି |

ଅନ୍ୟପକ୍ଷେ, ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଫିଲ୍ମ ‘ଚକଡା ଏକ୍ସପ୍ରେସ’ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି | ତିନି ବର୍ଷର ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତକୁ ଫେରୁଛନ୍ତି | ଭେଟେରାନ ଭାରତୀୟ ମହିଳା କ୍ରିକେଟର ଜୁଲାନ ଗୋସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ତାଙ୍କ ବାୟୋପିକ ଭାବରେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଏହି ସିନେମାରେ ଅନୁଷ୍କା ଜୁଲାନଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି।