ଗୋଆରେ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି ଜରିନ୍ ଖାନ୍

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜରିନ ଖାନଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆକୁ ଆଣିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶ୍ରେୟ ଦବଙ୍ଗ ଖାନ ଅର୍ଥାତ୍ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥାଏ।

0

(ମୁମ୍ବାଇ) : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜରିନ ଖାନଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆକୁ ଆଣିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶ୍ରେୟ ଦବଙ୍ଗ ଖାନ ଅର୍ଥାତ୍ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥାଏ। ସେ ହିଁ ଜରିନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଭୀର’ ସହିତ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଜରିନଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ସଲମାନଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ରେଡି’ ରେ ଆଇଟମ୍ ଗୀତ ‘କ୍ୟାରକ୍ଟର ଡିଲା’ ରୁ ଜରିନ୍ ସର୍ବାଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଥିଲେ । ଆଜିକାଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗୋଆରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଶିବାଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କ ସହ ଛୁଟିଦିନ କାଟୁଛନ୍ତି। ଶିବାଶିଷ ମିଶ୍ରା ଟିଭି ଶୋ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୨’ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ସେ ଜଣେ ସାଧାରଣ ଲୋକ ଭାବରେ ଶୋ’ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ତେବେ ସେ ଶୋ’ରେ କିଛି ବିଶେଷ କରିପାରିନଥିଲେ, ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ବହିଷ୍କାର କରାଯାଇଥିଲା।

ସୂଚନାନୁଯାୟୀ , ନିକଟରେ ଜରିନ୍ ଖାନ୍ ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ଶିବାଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ। ଏଥର ଜରିନ୍ ସେୟାର କରିଥିବା ଭିଡିଓରେ ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ଶିବଶିଷ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧି ସେଲଫି ନେଉଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଉଭୟଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ ଶିବାଶିଷ ଜରିନ ଖାନଙ୍କୁ ସ୍ବିଟି ବୋଲି କହୁଥିବାର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।